ENG
ENG
Bunları Duymaya İhtiyacın Var

Bunları Duymaya İhtiyacın Var

1-Elinden gelenin en iyisini yapıyorsun.

2-Olduğun gibi yeterlisin.

3-Yetiştiremediğin iş yarına aittir.

4-Destek istemeyene yardım etmek için çabalama.

5-Yardım isteyebilmek güç gerektirir.

 

  • Olduğun gibi tamamsın. Tüm yeteneklerinle, yapamadıklarınla, iyi niyetinle, kıskançlıklarınla, artı ve eksi tüm kutuplarınla olduğun gibi ve biriciksin. Bu yüzden en güzel halindesin. Kendini olduğun gibi kabul etmek seni iyileştirir.

 

  • Elinden geleninin en iyisini yapıyorsun. Bulunduğun koşullar altında, şimdiki donanımınla, hissedebildiğin ve görebildiğin kadarıyla elinden gelenin en iyisini yapıyorsun. O yüzden kendinle gurur duyabilirsin.

 

  • Yetiştiremediklerin bırak yarının programına dahil olsun. Uzun, uçsuz bucaksız listelerin olabilir o listeleri sadeleştirmeye bak. İnsan olarak hepimiz 24 saatle ve fiziksel koşullarımızla sınırlıyız. Anda kalarak yapabildiğin işler zaten yetişecektir. Yetiştiremediğin iş yarına aittir.

 

  • Destek istemeyene yardım etmek için çabalama. Yardım istemeyen kişi, hiç bir şekilde senin enerjine uygun olmayan ve aynı zamanda senin desteğini arzu etmeyen bir durumdaysa buna anlayış göster. Herkesin ihtiyaçlarının farklı olduğunun, hayata bakışınızın farklı olabileceğini kabul et. Kendi hayatınla ilgilen.

 

  • Asıl yardım isteyebilmek güç gerektirir. Yardım istemeyi bir eksiklik olarak görme. Tam tersi yaşamın bir alma verme dengesi üzerine kurulu olduğunu hatırla. Verdiğin kadar da almanın sana dengeyi getireceğini bil.
PAYLAŞ
BENİ TAKİP EDİN
Rana Beri