ENG
ENG
Danışan Görüşleri

Danışan Görüşleri

Hayatta önceliğimin ne olduğunu anladım.
Ne kadar değerli olduğumu hatırladım. İç huzurum arttı. Bu, eşim ve çocuğumla ilişkilerime yansıdı. Artık olaylara, onların penceresinden bakabiliyorum.
İş hayatımdaki mükemmelliyetçiliğim azaldıkça, başarım da arttı.
Rana, dönüşüm yolculuğumda, bana çok doğru bir yol arkadaşı oldu.
Hayatıma Rana ile dışarıdan bakabilmek, bakış açımı değiştirdi ve daha önce görmediğim şeyleri görmemi sağladı.
Kafamda dönen korkuların, aslında kendi yarattığım tuzaklar olduğunu fark ettim. Hayatımda en değer verdiğim insanlarla ilişkim düzeldi.
Şimdi hiçbir şeyi kendime dert etmiyorum. Ben dert etmedikçe, öyle olaylar da olmamaya başladı. Huzurlu yatıyorum, huzurlu kalkıyorum.
Rana Beri’nın dönüşüm koçluğu kişinin bireyselliğine göre ilerleyen, adeta “terzi dikimi”, kişiye özgü bir koçluk. Derin dinlenildiğim, kendimle ve yapmak istediklerimle bağlantıya geçtiğim bir süreç oldu benim için.
Her dönem, kişisel ve liderlik gelişimleri için farklı yöntemler çıkıyor. Rana Beri’nin birçok farklı koçluk aracını kullanıp, uzmanlığını ortaya koyduğu ”Dönüşüm koçluğu” benim için en çok fark yaratanıydı.
Özgün bir lider olma yolculuğumda Rana’nın katkısı tartışılmaz. Onunla hayatımda her ne oluyorsa onunla anda kalmayı seçebileceğimi fark ettim. Bu benim iş ilişkilerime, çalışanlarla ilişkilerime yansıdı. “Olduğun yerde bütünüyle varolma hali” Rana Beri’yle yapacağınız çalışmalarla kazanacağınız en önemli artılardan..
Rana Beri, hayatımda en büyük olumlu transformasyonu başlatan ve bunun kalıcı olmasında destek olan insandır. Hayatımı ( ev-aile, iş, sosyal ilişkiler ve en önemlisi kendimle olan ilişkimde)istediğim gibi anı yaşayabilmek, dingin, pozitif, özgün ve fırsatlara odaklı ve verimli bir hayat sürmek, Rana Beri’nin yol arkadaşlığında mümkün oldu benim için.
Rana sakin duruşu ve ses tonuyla, en gelişmiş koçluk yöntemlerini kendi bilgeliğiyle harmanlıyor. Kendi güçlü yanlarımı ve potansiyelimi görmemi sağlıyor. Hem özel hayatım hem de çalışma hayatımda gücümü ve ne istediğimi farkedip adımlar atıyorum.
Hayatımın çok önemli bir dönüm noktasında , Rana Beri ile çalıştım ve kendi değerlerimle uyumlu ve ve topluma çok faydalı hissettiğim bir işte yaklaşık 10 yıldır çalışıyorum.

PAYLAŞ
Rana Beri