ENG
Rana Beri
ENG
@hayatimkitap Gözünden İlişkilerde Anda Kalmak

@hayatimkitap Gözünden İlişkilerde Anda Kalmak

Selam ✌🏼 @epsilonyayinevi nden çıkan ve @ranaberi kaleminden İlişkilerde Anda Kalmak kitabı ile geldim bugün. "Yaşam, yeryüzüne yayılmış bir ilişkiler ağı. Bizi hayatta tutan bu ağa bağlanabilmek içinde tek yol ilişkilerimizde anda kalmak." diyor sevgili Rana hanım. Anda kalmak çok zor ve zorlayıcı olabiliyor bazen. Bu durum çokça zaman başımıza gelebiliyor. İş ilişkileri, aile, dost, arkadaş, karşı cins ile ilişkimizde anda kalabilmek ve o ana farklı bir göz ile bakabilmek gerekiyor ama ne kadar yapabiliyoruz? İşte Anda Kalmak ile bu duruma ışık tutmuş Rana hanım. Anda kalmak isteyenlere, her alanda ve ilişkilerinde nasıl yapabileceğini örnekler ile anlatmış yazar kitabında.
.
.
.
📌 Anda kalınan gerçek iletişim sayesinde, anlamak ve anlaşılmak, kendiliğinden var oluşsal bir zemine taşınacak.
.
.
📌 Anda kalmak bizi hayatla bütünleştirip rahatlatır, hizalar, dengeye getirir. Birbirimizi duymamızı ve anlaşabilmemizi sağlar. O yüzden, herkesten önce kendi iyiliğini, içindir.
.
.
📌 Hayatın kendine ait bir akışı var. Bizlerde ancak bir şeyler yaparak, ancak ileriye doğru hareket ederek o akışı sağladığımızı sanıyoruz. Oysa hayatın akmak iöin bizim katılımınızı ihtiyacı yok. Biz bir şey yapmadığımızda, hareketsiz durduğumuzda da akıyor.
.

PAYLAŞ