ENG
Rana Beri
ENG
@kitaptelvesi Gözünden İlişkilerde Anda Kalmak

@kitaptelvesi Gözünden İlişkilerde Anda Kalmak

@ranaberi ‘nin kitabını çok beğendim. İçerisinde çeşit çeşit konular var. Her tip ilişki kendine has bir konu başlığına sahip. Bu konuların içerisinde belki de her gün karşılaştığımız diyaloglar verilmiş. Bu diyaloglardan yola çıkılarak nokta atışı tespitler yapılmış. Eğer kitapçılarda görürseniz muhakkak incelemenizi tavsiye ederim.

Güvenli İnternet günümüz teknolojisinde her zaman kendimize sorduğumuz sorulara cevaplar arıyor. İnternetten alışveriş ne kadar güvenli? Kameramı bant ile kapatmalı mıyım? Telefonuma indirdiğim uygulamalarda nelere izin vermemeli neleri indirmemeliyim? Virüsler için hangi programları kullanmalıyım?
Kısacası inanılmaz faydalı bir içeriğe sahip! O yüzden kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben okumaya başladım bile.👩‍💻

Zihnin İyileştirici Gücü ise şu korona dönemlerinde benim gibi psikolojik olarak çöküntü yaşayan insanlar için yazılmış resmen. Çoğu hastalığın başı stres, mutsuzluk ve aşırı düşünme bence. Bu kitap da aslında düşüncelerimizi rahatlatarak kendi kendimizi dinlemeyi bırakarak çok daha sağlıklı yaşayabileceğimizden bahşediyor. Şu aylarda hangimiz korona olduğunu zannedip psikolojik olarak çöküntü yaşamadı ki?

Son kitabımız Direksiyon ise bir kişisel gelişim romanı olup fazlasıyla dikkatimi çekti. Aslında bu bir roman ama kişisel gelişim olarak geçiyor. Çok farklı ve okunası. Fırsat bulursanız muhakkak inceleyin derim.
•📚
Benim söyleyeceklerim bu kadar!🌟 İçlerinde en çok dikkatinizi çeken kitap hangisi oldu?🙆🏼‍♀️

PAYLAŞ