ENG
ENG
Negatif Enerji iİnsanlar Nasıl Anlaşılır?

Negatif Enerji iİnsanlar Nasıl Anlaşılır?

Negatif enerji insanlar bizim var olan enerjimizi çaldıkları gibi daha da eksiğe düşürüp gücümüzü azaltırlar. Onların varlığında kendini istediğin gibi ifade etmek çok zordur. Peki kimdir bu negatif enerjili insanlar

1- Her an sana derdini anlatanlar.

2- Hayatında hep bir felaket olanlar.

3- Her zaman şanssız olduklarını iddia edenler.

4- Sürekli kendi başarılarını öne çıkaranlar

5- Konuyu hep kendilerine çekenler.

6- “Ben demedim mi?” diyenler.

7- “Hayır” kabul etmeyenler.

8- Sensiz olamayacaklarını söyleyenler.

 

Olumsuz özellikleriyle enerji ve yaşama sevincimizi düşüren etrafımızdaki  insanları hepimiz tanıyoruz. Bunların değişmeyeceğini biliyoruz. Dolayısıyla bu kişileri fark edip onları tanıyarak ilişkilerimizi ona göre yönetebilmek için öncelikle bunların kimler olduğunu bir tanımlamak gerekir. 

 

Kimdir bu negatif enerjili insanlar? 

 

1- Her an sana derdini anlatanlar. 💆🏻‍♀️

Bu kişiler komşu, arkadaş, akraba olabilir. Her zaman için seni buldukları anda dertlerini anlatıp seninle ilgili hiç soru sormazlar. 

 

2-Hayatında hep bir dram olanlar. 😢

 

Bu kişilerin sabahtan akşama hayatında hep sıkılacak üzülecek ve kahrolunacak bir şey vardır. Ve bunu devamlı seninle paylaşmak isterler. 

 

3- Hep şanssız olduklarını iddia edenler. ☘️

 

Her zaman için ne kadar şanssız olduklarını geçmişte, gelecekte ve şimdi de bunun hep böyle olduğunu iddia ederler. Yaşamlarını şanssızlık teması üzerine kurarlar.

 

4- Hemen kendi başarılarını öne çıkaranlar. ‼️

 

Her zaman kendilerini överler, başarılarını anlatırlar. Senin kendinle ilgili başarılarını dinlemeden hemen kendileriyle ilgili başka bir başarıyı anlatmaya başlarlar.

 

5- Konuyu kendilerine çekenler. 😌

 

Herhangi bir konuyu her zaman için kendilerine çekmeyi başarırlar. İlgiyi, alakayı ve spot ışıklarını hep kendilerinin üstünde isterler.

 

6- “Ben demedim mi?” diyenler. ❓

 

Ne söylerseniz söyleyin bir şekilde kendisinin daha önce sizi uyardığını söyleyip sizi kötü hissettirmeye çalışırlar.

 

7- “Hayır” kabul etmeyenler. 🙅🏻

 

Hayır kabul etmezler ve her zaman için kendi isteklerini yapmaya çalışırlar. Siz direndikçe çeşitli kırılma, üzülme darılma gibi manipülasyonlara girerler.

 

8- Sensiz olamayacaklarını söyleyenler. 🧛‍♀️

 

İyi bir dinleyici ve merhametli bir kişi olduğunuzda sizden uzaklaşamazlar. İlginizi başka tarafa vermeye çalıştığınızda da sizsiz olamayacaklarını ve çaresiz olacaklarını iddia ederler. 

PAYLAŞ
BENİ TAKİP EDİN
Rana Beri